Firma Drewno & Dom została założona w 2000 roku jako firma rodzinna i istnieje nieprzerwanie w tej formie po dziś dzień. Na sukces firmy wpłynęło wiele czynników, jednak jednym z najważniejszych jest ponad 20-letnie doświadczenie szefa firmy, Pana Andrzeja Gadziała, w branży drzewnej.

Od blisko 20 lat, firma rozwija się w dwóch kierunkach:

Koncentrując się w głównej mierze na rozwiązaniach związanych z narzędziami, kompleksowo zajmujemy się doradztwem, serwisem i zaopatrzeniem firm związanych z przemysłem drzewnym. Poprzez dobór optymalnych rozwiązań dostosowanych do prowadzonej przez naszych Klientów produkcji, oferujemy szeroki wachlarz usług, wśród których na szczególną uwagę zasługują: ostrzenie pił taśmowych oraz regeneracja pił taśmowych.

W naszej codziennej pracy oferujemy solidną wiedzę i doświadczenie. Na każdym kroku naszej pracy staramy się pomagać Klientom w rozwiązywaniu problemów natury technicznej, ponieważ wyznajemy zasadę, że na tym powinna polegać rzetelna i stała współpraca oparta na partnerstwie.

Mamy przyjemność współpracować z wieloma firmami na terenie północno-zachodniej części Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województw: Wielkopolskiego, Pomorskiego, Zachodniopomorskiego, Lubuskiego i Kujawsko-Pomorskiego.

Drugim odcinkiem naszej działalności jest drewniana architektura ogrodowa, co bardzo często stanowi dla nas wyzwanie, dzięki któremu możemy się nieustannie rozwijać dostarczając naszym Klientom szerokie spektrum ciekawych i solidnych wyrobów. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by jakość oferowanych przez nas produktów, była wyższej, aniżeli marketowa, jakości – przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każdorazowo służąc pomocą i profesjonalnym doradztwem. W ramach naszej oferty, zapewniamy również transport zakupionych elementów architektury ogrodowej.

Zapraszamy do współpracy!